ثبت فروشگاه

خدمت شما فروشنده عزیز سلام عرض میکنم. خیلی خوشالم که شمارو در جمع فروشنده های آشپزوک ببینم. از اینکه شما در سایت آشپزوک فعالیت خود را شروع کنید. باعث می شود همشریان برای سفارش غذا کار راحت تری داشته باشند و نیز کمک کنید که باهم یک خدمت جدیدی در شهر خودمان راه اندازی کنیم.

کمیسیون دریافتی

این سایت هزینه ای که از شما فروشندگان دریافت می کند براساس درصد فروش شماست و هیچ مبلغ اولیه ای برای ثبت نام از شما دریافت نمی کند. مبلغ کمیسون فقط 5 درصد در نظر گرفته شده است. که این 5 درصد از هر سفارش ثبت شده برای فروشگاه شما کسر می شود و شما می توانید مبلغ سفارش و دریافتی خودتان را در پنل کاربری خود که در اختیار شما قرار داده خواهد شد مشاهده کنید. در ضمن سفارش های شما هر ماه در قالب  فایل اکسل خدمتتان ارسال می شود که هیچ شبهه ای سفارش ها و دریافت کمیسون باقی نماند و شما با بررسی فایل ها اگر مشکلی در محاسبه مقدار کمیسون شوید ما حتما برای رفع آن تلاش میکنیم و ضرر شمارا جبران خواهیم کرد.

زمان پرداخت

شنبه هر هفته مبلغ سفارش های هفته گذشته شما به حسابتان واریز می شود و با شما تسویه می شود. حتی اگر در طول هفته مبلغ سفارش های شما به 5 میلیون تومان برسد شما همان زمان نیز می توانید در حساب کاربریتان درخواست برداشت بدهید و ما ملزم به پرداخت آن مبلغ درخواستی شما خواهیم بود.

قوانین و شرایطی که مجموعه سایت آشپزوک ملزم به رعایت آن است.

قوانینی که باید فروشنده ها رعایت کنند.

فروشنده عزیز ما سعی کردیم با در نظر گرفتن تمامی شرایط یک همکاری خیلی خوبی را با شما شروع کنیم. اگر شما با مواردی که در بالا بیان کردیم موافق هستید لطفا فرم زیر را برای ثبت فروشگاه خود در سایت آشپزوک پر کنید. به محض دریافت اطلاعات شما محصول های شمارا با توجه به قیمت داخل منوی ارسالی شما ایجاد میکنیم و از آن زمان فروشگاه شما در دسترس خواهد بود.

اگر هنوز سوالی دارید همین الان با ما تماس بگیرید

لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید کارشناسان ما برای تکمیل و شروع همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

 • دقت داشته باشید شماره موبایل خود را به درستی وارد کنید در هنگام ثبت سفارش برای فروشگاه شما بلافاصله برای اطلاع رسانی به این شماره پیام ارسال می شود.
 • انواع فایل‌های مجاز : png, jpg, jpge.
 • انواع فایل‌های مجاز : png, jpg, jpge.
 • اطلاعات حساب بانکی

  لطفا شماره کارت و شماره حساب و شماره شبای حساب خود را برای تسوسه حساب وارد کنید. باید حساب به نام همان شخصی باشد که در بالا نام و نام خانوادگی آن را وارد کردید.
 • منو فروشگاه

 • قوانین منوی ارسالی
  1-باید قیمت منو ارسالی با قیمتی فروش حضوریتان یکسان باشد. اگر قیمت ها مغایرت داشته باشد از منو شما در سایت حذف می شود و امکان برگشت آن محصول وجود نخواهد داشت.
  2- باید دسته بندی غذای داخل منو ها مشخص باشد
  3-ارسال مواد تشکیل دهنده هر غذا نیز ضروری است.
  3-در صورت داشتن عکس غذاهایتان نیاز است که عکس ها را با نام همان غذا ارسال کنید که ما بتوانیم برای همان غذا ثبت کنیم.
  4- لطفا عکس هارا در قالب یک فایل زیپ ارسال کنید.
 • فایل‌ها را به اینجا بکشید و یا
  انواع فایل‌های مجاز : png, jpg, jpge, zip, pdf, word.